01.04.2013

Wyzwanie: Tydzień I – PISANIE


Rozpoczynamy wyzwanie! :) Pierwszy tydzień będzie poświęcony pisaniu. Kilka pomysłów, jak ćwiczyć pisanie znajdziecie w tym poście, ale możecie stosować jakąkolwiek metodę, to nie ma znaczenia. Przy okazji, jeśli znajdziecie jakiś ciekawy sposób, napiszcie o tym w komentarzu, może przydać się innym :)

Życzę powodzenia wszystkim, którzy podjęli wyzwanie, zwłaszcza Meraeval i Gosi, które napisały o tym w komentarzu :) Mam nadzieję, że ten tydzień będzie dla nas przyjemny i owocny.

Zapomniałam wczoraj napisać o jeszcze jednej ważnej rzeczy, dla wszystkich pewnie oczywistej, ale napiszę o tym – pamiętajmy o nauce nowych słówek, które poznajemy przy okazji robienia ćwiczeń, to nieodłączny element zadania. Tylko w ten sposób w pełni wypełniamy drugi cel wyzwania – nauka.

Jeszcze raz życzę powodzenia! :)


8 komentarzy:

 1. Ojej, pomysł z pamiętnikiem jest cudowny! Przyjemne z pożytecznym. Od dziś zaczynam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. To miesięczne wyzwanie to świetny pomysł. Niestety tydzien juz się zaczął, ale to mi chyba nie może przeszkodzić. Liczą się chęci,a sposób się znajdzie. Zacznę swój tydzień od wtorku bo to ładny dzień. Powodzenia. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Polecam takze Korepetycje online - http://angielskinauka.pl/korepetycje-online/

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny wpis i ogólnie fajny blog. Subskrybuję!

  Zapraszam także na mój blog: http://www.efektywny-angielski.pl

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem zachwycona blogowym pomysłem na wzajemne motywowanie się wyzwaniem! I dzięki za kilka fajnych pomysłów ćwiczenia pisania, które pewnie wykorzystam lub polecę innym.

  OdpowiedzUsuń
 6. Powodzenia! :)
  Każde wyzwanie jest dobre, bo zmienia nas, nasze życie i wprowadza wiele nowych wspaniałych rzeczy.
  Pozdrawiam Paweł
  http://twojwybortwojaprzyszlosc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń